glowna O klubie
Relacje Najblizsze plany
Kurs OT Forum
Kaszubska Włóczęga Sukkub
Puchar GDAKKA Sniegolazy
Dolacz do nas Szlak Zrodla Marii
Lista Klubowa Panel Uzytkownika
Odznaki PTTK Zasoby

Logo AKK GDAKK

SSPG

PTTK


tuttu

Coltex Dakar

Roberts


Kurs fotografii


Eko-Kapio


Radio Sar

Relacje z imprez
Rajd do Leśniewa
termin: 11 - 12 I
sezon: Jesień 2002
Leśniewo
Autor tekstu: Paweł Lijewski
Autor zdjęć: Paweł Lijewski

Rajd "Leśniewo II"

Z 11 na 12 stycznia udaliśmy się ponownie w gościnne progi szkoły podstawowe w Lesniewie. Start Reda Pieleszewo. Już na początku mijamy rzekę Redę przekraczając ją przez wspaniały drewniany mostek. Tuż za nim pierwsza niespodzianka. Troje je?d?ców wynurzyło się z leśnej głuszy. No pięknie. Do energicznego marszu predysponowała piękna pogoda. Co jakis czas wydobywaliśmy z mroków kniei przepiękne widoki ośnieżonego lasu i ujeżdżaliśmy wspaniałe plastikowe rumaki (potocznie "dupoloty"). Ze względu na czas skróciliśmy trasę omijając cel pośredni jakim były groty w Mechowie.

Przed samym Leśniewie mijamy obiekty nadleśnictwa Sikorzyno, przy których znajdujemy tablicę informującą o przeprowadzonej akcji zalesiania terenów z funduszy Unii Europejskiej i w wesołych nastrojach, znaną sobie doskonale z poprzednich wypraw trasą docieramy do Leśniewa (niektórzy po raz trzeci albo czwarty) gdzie na wstępie przy ulicy Długie Pole powitały nas ujadaniem lokalni stróżowie podwórek. Szczególnie jeden mikrus, wilczuropodobny długo nas odprowadzał.

Szkołę w Leśniewie bardzo lubimy, za wspaniałe przedszkole przy kuchni, co chcecie zabawi, układanki, instrumenty muzyczne, samochodziki. Jak przedszkole to przedszkole.

W niedzielę podział, część PKSem do Wejherowa reszta na piechotę do Wejherowa Śmiechowa i ponownie ujadanie piesków, etc. Pogoda dołożyła swoje a to non-stop padał kapuśniaczek modyfikując lekko konsystencję podłoża i kurtek przeciwdeszczowych. A, że w tych terenach mapy topograficzne zapewniają dużo doznań na zasadzie zgubić-znale?ć trasę przedeptywaliśmy "dziewicze" tereny brnąć w zwałach śniegu.

No na koniec uciekła nam sprzed nosa kolejka SKM ale to bynajmniej nas nie
zmartwiło, wyprawę zaliczyć należy do udanych.
zdj1
_
zdj2
_
zdj3
_
zdj4
_
zdj5
_
zdj6
_
zdj7
_
zdj8
_
zdj9
_
zdj10
_
zdj11
_
zdj12
_
zdj13
_
zdj14
_
zdj15
_
Komentarze wyjazdu